Александр_sm

Андрей Ткач Отзывы

192 повідомлення у цій темі

, softm написав:

"Марлін" також шарлатани?

це хто?

щоб розказувати про точність треба мати міриловку, яка буд еточніша за вимірювальний параметр.

точність верстата треба вимірювати хоча б як різниця реального положення і заданого. на різних швидкостях ці цифри будуть сильно відрізнятися, точність позиціонування реально можна тільки на сверлильні чи розточні верстати пененести, іто треба мати карту гвинтів хоча б.

 

щоб виміряти і щось гарантувати сотки треба мати лінійки, термостабілізацію і ще купу чого. про балбар я взагалі мовчу (спитайте чи є в них такі заміри і вони всруться))) ви бачили тему по чавунному фрезеру для кума? так ось я не тішу себе ілюзіями, але там фактична точність слідування контуру порядка 2-3 соток в кращому випадку. при тому що верстат має достатню жорсткість як для саморобки і режими обмежені переважно інструментом.

Прямолінійність/перпендикулярність осей порядка сотки на 200мм і тп і жорсткість на рівні 10кН/мм

 

дуже рідко коли така точність потрібна в повсякденних деталях якщо чесно, але кровушки воно попило дуже багато і ціну "сотки" я знаю

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, Тор сказал:

Данный метод может  только показать траекторию движения стала и она может быть далеко от идеальной прямой...Данный метод только показывает что шлифована поверхность совпадает с траекторией столпа. Есть специальные приборы которые точно могут показать отклонение от прямолинейности. Был у меня плоскошлиф  который делал люльку на длине 630 мм 8 соток .Зато когда ставил стойку и прокладывал индикатор и включал движение стола отклонение было о соток. 

Десь так. Покаже щось "лінійка" при умовах їі правильного використання. Набагато більше покаже "рівень". Далі йдуть вже більш "важки" "плібори".
Бо можна шлифанути стола на плоскошліфі (тім самим плоскошліфом) з будь якою геометриєй направляючих, і "індікатор" впертий в шпіндель завжди буде показувати "нуль відхілення" :)
А взагалі, тема за отзиви про роботи пана Ткача.
Тому прошу саме ті отзиви (з результатами вимірювань, та способів тих вимірювань) тут і залишати.
Бо все решта немає ніякого сенсу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Гаврилів Василь ну так не треба не дивитися саму похибку рулетки, а міряти 2 діагоналі і порівнювати різницю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Стоп! Я за вами не встигаю!
Тема буде трохи кастрована. 
Дуже просю дотримуватись саме РЕАЛЬНИХ відгуків.
Позитивні особливо очікуються!

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, Одессит сказал:


Дуже просю дотримуватись саме РЕАЛЬНИХ відгуків.
Позитивні особливо очікуються!

Реальній відгук - ми до нього зверталися декілька разів, на плоскошліф та токарку (верстати не ремонтували) прості операції, роблять швидко при вас і дешево. один раз коли домовлялися про складну роботу був з ним конфлікт на тему "да я 40 лет працюю так робити ніззя!" в результаті спілкувався напряму з токарем та зробили те що треба так як мені треба було. шось складне давати мабуть стремно, ну і моє імхо основна трабла в тому що обидві сторони не домовляются на березі і в результаті кліент уявляє що йому зроблять новий верстат за копійки швиденько а ткач що він робить дуже дешево то що ви від нього хочете... 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Давав ткачу на ремонт поперечку та малу повздовжню від токарного. В мене була велика виробітка на поперечці, вишабрювати було не реально. Але ткач вишабрив, болгаркою:D. Приїхав забирати, пробую крутити, а воно шось тугенько... Ткач сказав, що "Приработается". Привіз до себе, розібрав, поміряв. Конус на ластохвості вийшов 0.15мм, яма на направляйці там де була виробітка 0.1мм. При роботі то все вилазило боком, бо через конус на ластохвості клинив супорт, а через те, що лишилася яма на напрявляйці, відрізати сталь було неможливо, бо різець дробив. Прийшлось потім то все самому поправляти. Ще мене дратувало те, що вони площини на супорті поперечки пошліфували і разом з ними градусну шкалу. За шкалу я їм ще в них казав, на що вони відповіли, що в них нема на чому її награвірувати і якщо придивитись, то можна розпізнати поділки. Ну то таке, ніби нічого не запороли і виправити можна було, але явно не відповідало тому, що він обіцяв.

Через пару років, коли я вже обзавівся фрезерним верстатом, то стало питання з шліфовкою стола. І знайти нічого не вийшло, бо по габаритам не влазилося або за половину вартості станка. Подзвонив до ткача, він сказав, що за 1000грн пошліфують (це було декілька місяців тому). Я йому ще сказав, що я мають бути присутній при цьому всьому і він погодився. Привіз стіл, хлопчина який в нього на шліфі працює, коли піднімав стіл кран-балкою, то кинув його, бо вискочив болт з Т-пазу, але то було ще не високо і нічого не зламалось, і нікого не вбило. Коли вже стіл був на станку і його зажали на приспособі, то індикатор показував, що стіл завалений на 0.6мм, це означало,що або в них приспособа не має 90 градусів або в мене стіл кривий. Їхній приспособі я не повірив, бо перед тим я стіл перевіряв. Сказав їм, щоб виставляли по площині столу. Ткач не дуже був радий цьому, але виставили. Все то діло сильно затягнулося в часі і ткач вже ходив всіх підганяв і казав, що його вже чекають. Коли вже все було готово я попросив в них лекальну лінійку, щоб прикласти до столу. Принесли мені лінійку якою вони щойно шабрили станок. Я її приклав, а вона не лежить:D Покликали ткача, а він каже: "Да это линейка кривая". Приніс другу, і вона лягла. Привіз то все діло додому, поміряв вже своєю лінійкою - все рівно. Трохи правда шиферок, але площина є і то саме головне. 

Одним словом, щось відповідальне йому давати не можна.

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Drolaus написав:

Принесли мені лінійку якою вони щойно шабрили станок. Я її приклав, а вона не лежить:D Покликали ткача, а він каже: "Да это линейка кривая".

:clapping:

Якщо адміністрація на форумі збудує стіну ганьби, цю фразу треба надрукувати грубим шрифтом червоного кольору.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  Ремонтировал 1к62 рмц 750, станину сделал нормально. Заднюю бабку расточил и поставил новую пиноль, к ней нареканий нет. Винт поперечной подачи емнип поставили мой с моей гайкой. К этому нареканий нет. Подгонка суппорта откровенно херовая, щуп 0,2 мм пролазил между плоской направляющей и суппортом. Наделки из зедекса были слишком тонкие (2мм) в итоге через несколько месяцев отвалились. Направляющие поперечной подачи завалены на  0,2 мм. Клин кривой, зедекс с него быстро отвалился, также клин попытался пришабрить не той стороной. Результат в целом устроил, поскольку я знал, что станок прийдеться дорабатывать, и мне нужен был исполнитель способный быстро и недорого ободрать "лишний" чугун. И довести заднюю бабку, поскольку у меня на нее нет отработанной технологии производства. 

Змінено користувачем vaycartana
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Выходит не так все плохо, просто кто то ждет чудо за небольшие деньги....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мухи летают а караван идёт)

Ткач о Ткаче

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, makks сказал:

Мухи летают а караван идёт)

Ткач о Ткаче

 

 

  Еще бы с уровнем по станине прошелся цены бы ему не было :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, makks сказал:

Мухи летают а караван идёт)

Ткач о Ткаче

 

Скачать видео

 

Капец.... шліфував шліфував і бабка вище на десятку "єто хорошо". Всьо красіво. Вершинки притруться. Нова фарба в нього. Тре запам,ятати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну хоч став нормально станок чалити, не так як раніше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Iron333 сказал:

Капец.... шліфував шліфував і бабка вище на десятку "єто хорошо". Всьо красіво. Вершинки притруться. Нова фарба в нього. Тре запам,ятати.

Она и должна быть выше. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знаете панове, тут плакати треба. Як би ми не старались, як би і що би ми не робили для того щоб до нас нормально ставились в європі-досить одного такого ткача з його роботою і все піде коту під хвіст.... І знову будуть тикати що ми не вміємо працювати бо ліниві... Бо там якись яцек або гашек відремонтував чи купив відремонтований в Україні верстат. І ремонтував його Саша Біда..... Зато пофарбував гарно  Ви мене вибачте, я просто не уявляю такої ситуації ні в поляків ні в чехів, про німців взагалі мовчу. Так чому у нас таке можливе??? Отой майстер працює згідно патенту? Тож повинен видавати якийсь документ на виконані послуги. Якийсь договір, рахунок чи що інше. То чому ніхто до суду не звернувся? Підприємець гонить брак, мало того, в деяких випадках, після його роботи станину можна відразу везти на лом. Чому він за це ні разу не відповів??? Чи всіх все влаштовує??? І робить Ткач гарно та відповідально, ну просто іноді не вдається???  Зима холодна, чи не з тої ноги встав. Зрештою - шліфує не він особисто, шліфує шліфувальник. Спеціаліст!!!! Якому глибоко до дупи що, кому і як робити, аби платили. А платять скоріше за все процент.... 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

вже скоро доречі.

Screenshot_77.jpg

Де тут про Ткача? Доречі.

Змінено користувачем YuM
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Віктор, по перше-стіни ВР тут ні до чого абсолютно, по друге-я особисто, як і більшість наших людей роботи не боюся і не цураюсь, і не поважаючи себе та свою працю я не досягнув би того що маю, як і майже кожен на цьому форумі. По суті-вище є декілька постів про варіанти виправдовування даного спеціаліста. При чому один із них прозвучав так=які гроші така і робота. Але зачекайте панове, ціни встановлює майстер, при цьому він прораховує свої затрати і розуміє який прибуток отримає. Я не прочитав в жодному з постів що ціну встановив заказчик. При цьому, само собою запевняється що все буде красиво, геометрія буде в ідеалі...Красиво то вийшло, а з геометією-зазь! Ну то може тоді треба не лукавити, а відразу казати людям що ціна невелика бо вчимося як правильно робити, і результат може бути не айс... Четверте питання-документи. А хтось їх просив? Більше чим впевнений, поросили би-виписали б. Зарплата. Все оцінюється в порівнянні. Хтось би не працював би за 12000 гр, хтось за 20000, а хтось працює і за 7000-8000гр.  Все від регіону залежить. Для Волині 12000гр зарплата нормальна, для Київа мабуть мала...Ну і останне-повірте, та і люди можуть підтвердити(заробітчани), в європі така ситуація то є нонсенс. Там так гнати брак неможливо, не тільки без штанів залишишся, ще за грати можеш потрапити.Мораль сей басни такова:не можеш срать-не мучай жопу... А так да, все красиво!

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
  1. @softm Не поминай @Stebiumчёрта, а то явится!

Если агроном в 5 утра не спит, то он уже не спит.

Но похоже вопрос об относительности дороговизны п тиху доходит до масс!

Что не делает Ткача более приличным, но всё больше показывает глупость и жлобство его клиентов.

Всем солнечного дня!

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Iron333 сказал:

Капец.... шліфував шліфував і бабка вище на десятку "єто хорошо". Всьо красіво. Вершинки притруться. Нова фарба в нього. Тре запам,ятати.

Єто не хорошо, єто просто ох..ительно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, камасутра сказал:

Делать качественно/вылизывать  станок и в конце  месяца получить за работу 10-20 тысяч гривен чистой прибыли/зарплаты? "А в чем же навар, папа?"© Я не касаюсь  этики или порядочности или  ответственности. Сугубо денежный момент. Будет нормальный уровень дохода - вот тогда

Не будет нормального уровня оплаты труда ни когда.

Поскольку нормальный уровень оплаты нужно заслужить высоким качеством работ при высокой производительности труда. Сначала создаётся продукт, а потом за него платят. При этом нормальность уровня оплаты категория сугубо экономико-географическая. И за один и тот же труд в разных местах платят по разному и эта оплата всё время нормальная и достойная.

И если общий уровень доходов населения в регионе не ах, то виновато само население, и без вариантов.

Страна бедная? Население ленивое!

 

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, Stebium1 сказал:

Не будет нормального уровня оплаты труда ни когда.

Поскольку нормальный уровень оплаты нужно заслужить высоким качеством работ при высокой производительности труда. Сначала создаётся продукт, а потом за него платят. При этом нормальность уровня оплаты категория сугубо экономико-географическая. И за один и тот же труд в разных местах платят по разному и эта оплата всё время нормальная и достойная.

И если общий уровень доходов населения в регионе не ах, то виновато само население, и без вариантов.

Страна бедная? Население ленивое!

 

  Чушь не неси. Продукт создается такого качества, на который есть спрос. Будет спрос на качественную продукцию, тогда и в основном будут делать качественно, а цена такой работы в таком  случае будет вторична. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Замкнутый круг как в анекдоте?

"Меня парни не любят и у меня прыщи"

Прыщи от того что парни не любят. 

Парни не любят от того что прыщи...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ИМХО продукт первичен. Что бы нормально просить нужно предложить качественный продукт/услугу.

Другое дело если ментальность "потребителя" - извечное кроилово, то тут тоже по законам рынка находятся те кто удовлетворить спрос на абы что... Как в мультике "из этой шкуры шапку сшить можно?..."

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Stebium1 сказал:

Страна бедная? Население ленивое!

@Stebium1 , золотые слова!  Если немного продолжить логическую цепочку, то получается, что все, кто обратился к Андрею Ткачу - лентяи! Я в том числе ))) Не ленивые обратились в другие места. Или эмигрировали.

Мало кто обращает внимание на то, что некоторых его работа устраивает....Он нашел свою нишу на рынке! Его услуги востребованы! Его сотрудники НЕ разъехались по европам в поисках лучшей жизни и заработка на сборе клубники или сборке Фольксвагена... 

Мой товарищ (автомеханик) уехал на сельхозработы в Финляндию. Знаете почему? Потому что там платят 2000 евро в месяц за 8 часовой рабочий день. Вы тесно связаны с сельским хозяйством. Вот скажите, почему в Украине в селе фермер не платит наемному по 2000 евро??? Хуже работают люди? Не тем боком картофель садят?  При таком "стимуле" хорошо работать в стране, как сейчас,  скоро  тут останемся только мы с вами и Ткач с ДМ. Всё.

 

8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

Стоп! Я за вами не встигаю!
Тема буде трохи кастрована. 
Дуже просю дотримуватись саме РЕАЛЬНИХ відгуків.
Позитивні особливо очікуються!

 

, softm написав:

Ця тема лише з відгуками. Не зліть Одессіта. Він півдня чистив ту казкову тему про відважного майстра світа та повєлітеля мікронів :-)

 

Nuff said

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку